piątek, 31 stycznia 2014

HONEY HONEY | SNAKE

 Za oknem zima pełną parą, aż boję się wyjść poza dom, brrr! Mimo to przygotowałam wiosenny outfit. Szorty z wysokim stanem, biała koszulka i sweterek-niby nic specjalnego, więc podkręciłam wszystko rajstopami ze wzorem skóry węża. Muszę przyznać, że całość wyglądałaby lepiej z czarnym sweterkiem, jednak narazie nie znalazłam żadnego, który przyciągnąłby moją uwagę i zagościł w mojej szafie. Nie miałam już czasu dobrać dodatków, może i dobrze? Dodałabym jedynie czarne lenonki i różową szminkę, a na paznokcie czerń. Piszcie czy Wam się podoba :)






szorty, sweter, vansy - sh

rajstopy - reserved
bluzka - pepco

wisiorek - new yorker

$ 68

8 komentarzy:

  1. Świetny zestaw! Bardzo podobają mi się szorty i sweter :)
    Zapraszam również do siebie
    http://cosmetic-is-my-life.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Szczerze powiedziawszy nie specjalnie lubię blogi o modzie, ale twój jest prowadzony całkiem całkiem. Nie ma tak wielkiego przepychu jak u innych. jest krótko zwięźle i na temat i też co zdanie nie ma słowa "super"
    Pozdrawiam ;)
    http://dziennikidestiny.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie prowadzisz bloga. Moze nie ma duzo komentarzy ale uwiesz mi takie blogi jak twoj szybko chwyca czytelnikow

    Mini konkursik
    http://teenluxy.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. Moze takie blogi nie sa w miare slawne . Ale twoj blog jest fajnie prowadzony i jakos mi on odpowiada . Ładny komplet

    Mini konkurs
    http://teenluxy.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń