Ten outfit to jak narazie mój ulubiony. Wreszcie dostałam czerwoną koszulę w kratę, dokładnie taką, jak sobie wyarzyłam! Uwielbiam też te spodnie, wysoki stan ładnie podnosi tyłek, no i jakby tego było mało, są do kostek i mają zipy po bokach nogawek. A najlepsze jest to, że wyniosły mnie całe 2zł!!! Na wyjście wystarczy zarzucić parkę lub ramoneskę i gotowe. Lubicie czapki beanie? Ja tak, fajnie uzupełniają całą stylizację. Zdjęcia jak zwykle nie powalają jakością, wybaczcie. No nic, co sądzicie ?
koszula - sh
spodnie - sh
trampki - converse (sh)
torebka - sh
czapka-sh
dłoń hamesz - sinsay
lip tint - bell
lakier do paznokci - golden rose
$ 72