środa, 19 lutego 2014

SH QUEEN | TOTALSWAG

Ten outfit to jak narazie mój ulubiony. Wreszcie dostałam czerwoną koszulę w kratę, dokładnie taką, jak sobie wyarzyłam! Uwielbiam też te spodnie, wysoki stan ładnie podnosi tyłek, no i jakby tego było mało, są do kostek i mają zipy po bokach nogawek. A najlepsze jest to, że wyniosły mnie całe 2zł!!! Na wyjście wystarczy zarzucić parkę lub ramoneskę i gotowe. Lubicie czapki beanie? Ja tak, fajnie uzupełniają całą stylizację. Zdjęcia jak zwykle nie powalają jakością, wybaczcie. No nic, co sądzicie ?








koszula - sh
spodnie - sh
trampki - converse (sh)
torebka - sh
czapka-sh
dłoń hamesz - sinsay
lip tint - bell
lakier do paznokci - golden rose

$ 72

środa, 12 lutego 2014

SAN DIEGO BORDEAUX | CONVERSE

Dzisiejszy outfit to typowy zwyklak na bieganie po mieście. Bordowa bluza to jeden z moich ulubionych elementów w szafie, uwielbiam jej kolor i krój, a także motyw logo uniwersytetu. Jak widzicie, zdobyłam kolejne conversy w sh, z których jestem mega zadowolona. Ich jedyny defekt to przetarty napis "ALL STAR" na tyle. Spędziłam ostatnio sporo czasu w drogerii w poszukiwaniu pomadki. Przetestowałam ich sporo i mój wybór padł na lip tint od Bell, nr4. Muszę przyznać, że jak na 11 zł jest świetny. Soczyste kolory, trzyma się na ustach przez kilka godzin, w dodatku zasycha na ustach i nie zostawia śladów jedząc lub pijąc. Jak oceniacie stylizację?















bluza - authentic apparel (sh)
spodnie - h&m
trampki - converse (sh)
snapback - house
lip tint - bell
eyeliner - rimmel
lakier do paznokci - miss sporty

$ 198

czwartek, 6 lutego 2014

SHORT SWEATER #3 | ASK ME

Tak jak obiecałam - przygotowałam outfit na chłodne dni. Jak widzicie bardzo lubię krótkie bluzki, choć jak narazie moja figura nie pozwala mi na ich noszenie. Cóż, do wiosny jeszcze trochę czasu :). Buty mogą budzić kontrowersje. Są ciężkie, jakby męskie, ale według mnie mają to 'coś'. Jak zwykle nie przesadzałam z ilością biżuterii, wręcz przeciwnie. Delikatny złoty pasek i zegarek sprawiają, że całość jest bardziej kobieca. Nic więcej nie powiem, sami oceńcie :)









sweter - atmosphere (sh)
spodnie - h&m
buty - sh
torebka - sh
pasek - ?
zegarek - gino rossi
pomadka - essence

$ 180


JEŻELI MACIE JAKIEKOLWIEK PYTANIA, ZAPRASZAM http://ask.fm/pepshiofficial

poniedziałek, 3 lutego 2014

REINDEER | SECOND HANDS ROCK

Za oknem nadal zimno, a ja przedstawiam kolejny wiosenny outfit. Następny będzie bardziej a propos zimy. Mam wrażenie, że niedługo zostanę Królową Lumpeksów. Bluzka ze zdjęć to bluzka do pępka z przeuroczym wzorem w renifery, jest to jedna z moich ulubionych propozycji na ciepłe dni. Nie chciałam przesadzić, dlatego rajstopom-pończochom powiedziałam 'nie', ale teraz myślę,że fajnie podkręciłyby cały look. Przepraszam za jakość zdjęć, niestety nie stać mnie na nowy sprzęt... Nic więcej nie piszę, sami oceńcie :)
Jak narazie dodaję zdjęcia samych ciuchów. Od jakiegoś czasu pracuję nad sylwetką. Może wraz z cieplejszymi dniami zobaczycie nie tylko słońce przebijające się zza chmur, ale także i mnie :)






bluzka - sh (new look)
szorty - sh 
converse - sh
okulary - reserved
zegarek - calvin klein
lakier do paznokci - miss sporty

$ 40 + 100(zegarek)