Przepraszam Was za brak notek w ostatnim czasie. Postaram się to jakoś nadrobić ;-). Dziś przychodzę do Was z dwiema nowościami - dżinsowa kurtka oraz krótka bluzka z pożądanym ostatnio motywem tygrysa. Nie lubię łączyć dżinsowych rzeczy, ale spodnie i kurtka są w bardzo podobnym odcieniu, dlatego nie przeszkadza mi to. Co do butów - mimo że mają 12 cm (5 cm platforma, 7 obcas) są bardzo wygodne. Zostawiam Was z fotkami i życzę miłej, leniwej niedzieli :-))).
kurtka - sh
bluzka - sh
bluzka - sh
spodnie - sh
buty(creepersy) - deezee.pl
torebka - mohito
czapka - sh
naszyjnik - diy
lakier - maybelline colorama