Lumpeksy są dość kontrowersyjne- jedni chętnie się do nich wybierają, bo można dostać oryginalne, niepowtarzalne szmatki za grosze, inni z kolei nie są przekonani do noszenia ciuchów po kimś. Ja należę do tej pierwszej grupy. Czasami naprawdę można dostać wyjątkowe rzeczy za banalną cenę. Z drugiej strony nie ograniczajmy się do outfit'ów za 10 zł. Obserwując blogerki często można zobaczyć ich zdobycze, czasami naprawdę idzie pozazdrościć :) Spodenki z wysokiem stanem - za około 5 zł możemy mieć świetne spodenki na lato. Wystarczy obciąć spodnie i trochę je przerobić lub zostawić takie, jakie są. Często można znaleźć urocze sweterki, oryginalne buty w śmiesznej cenie.
Jeśli macie zdjęcia swoich zdobyczy możecie wysyłać je na arioch@onet.pl , a pojawią się na blogu :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz