piątek, 31 stycznia 2014

HONEY HONEY | SNAKE

 Za oknem zima pełną parą, aż boję się wyjść poza dom, brrr! Mimo to przygotowałam wiosenny outfit. Szorty z wysokim stanem, biała koszulka i sweterek-niby nic specjalnego, więc podkręciłam wszystko rajstopami ze wzorem skóry węża. Muszę przyznać, że całość wyglądałaby lepiej z czarnym sweterkiem, jednak narazie nie znalazłam żadnego, który przyciągnąłby moją uwagę i zagościł w mojej szafie. Nie miałam już czasu dobrać dodatków, może i dobrze? Dodałabym jedynie czarne lenonki i różową szminkę, a na paznokcie czerń. Piszcie czy Wam się podoba :)






szorty, sweter, vansy - sh

rajstopy - reserved
bluzka - pepco

wisiorek - new yorker

$ 68

poniedziałek, 27 stycznia 2014

Second Handy

Lumpeksy są dość kontrowersyjne- jedni chętnie się do nich wybierają, bo można dostać oryginalne, niepowtarzalne szmatki za grosze, inni z kolei nie są przekonani do noszenia ciuchów po kimś. Ja należę do tej pierwszej grupy. Czasami naprawdę można dostać wyjątkowe rzeczy za banalną cenę. Z drugiej strony nie ograniczajmy się do outfit'ów za 10 zł. Obserwując blogerki często można zobaczyć ich zdobycze, czasami naprawdę idzie pozazdrościć :) Spodenki z wysokiem stanem - za około 5 zł możemy mieć świetne spodenki na lato. Wystarczy obciąć spodnie i trochę je przerobić lub zostawić takie, jakie są. Często można znaleźć urocze sweterki, oryginalne buty w śmiesznej cenie.

Jeśli macie zdjęcia swoich zdobyczy możecie wysyłać je na arioch@onet.pl , a pojawią się na blogu :)

czwartek, 23 stycznia 2014

welcome

Cześć wszystkim :) w skrócie powiem, że blog będzie o modzie i urodzie, czyli, przede wszystkim, o second handach, rzeczach diy, ciuchach, makijażu, włosach.

Zapraszam do czytania :-)