Za oknem zima pełną parą, aż boję się wyjść poza dom, brrr! Mimo to przygotowałam wiosenny outfit. Szorty z wysokim stanem, biała koszulka i sweterek-niby nic specjalnego, więc podkręciłam wszystko rajstopami ze wzorem skóry węża. Muszę przyznać, że całość wyglądałaby lepiej z czarnym sweterkiem, jednak narazie nie znalazłam żadnego, który przyciągnąłby moją uwagę i zagościł w mojej szafie. Nie miałam już czasu dobrać dodatków, może i dobrze? Dodałabym jedynie czarne lenonki i różową szminkę, a na paznokcie czerń. Piszcie czy Wam się podoba :)
szorty, sweter, vansy - sh
rajstopy - reserved
bluzka - pepco
wisiorek - new yorker
$ 68