Za oknem zima pełną parą, aż boję się wyjść poza dom, brrr! Mimo to przygotowałam wiosenny outfit. Szorty z wysokim stanem, biała koszulka i sweterek-niby nic specjalnego, więc podkręciłam wszystko rajstopami ze wzorem skóry węża. Muszę przyznać, że całość wyglądałaby lepiej z czarnym sweterkiem, jednak narazie nie znalazłam żadnego, który przyciągnąłby moją uwagę i zagościł w mojej szafie. Nie miałam już czasu dobrać dodatków, może i dobrze? Dodałabym jedynie czarne lenonki i różową szminkę, a na paznokcie czerń. Piszcie czy Wam się podoba :)
szorty, sweter, vansy - sh
rajstopy - reserved
bluzka - pepco
wisiorek - new yorker
$ 68
Świetny zestaw! Bardzo podobają mi się szorty i sweter :)
OdpowiedzUsuńZapraszam również do siebie
http://cosmetic-is-my-life.blogspot.com/
Bardzo dziękuję ! oczywiście wpadnę :)
UsuńSzczerze powiedziawszy nie specjalnie lubię blogi o modzie, ale twój jest prowadzony całkiem całkiem. Nie ma tak wielkiego przepychu jak u innych. jest krótko zwięźle i na temat i też co zdanie nie ma słowa "super"
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ;)
http://dziennikidestiny.blogspot.com/
dziękuję bardzo :)
UsuńFajnie prowadzisz bloga. Moze nie ma duzo komentarzy ale uwiesz mi takie blogi jak twoj szybko chwyca czytelnikow
OdpowiedzUsuńMini konkursik
http://teenluxy.blogspot.com/
Dzięki za miłe słowa :)
UsuńMoze takie blogi nie sa w miare slawne . Ale twoj blog jest fajnie prowadzony i jakos mi on odpowiada . Ładny komplet
OdpowiedzUsuńMini konkurs
http://teenluxy.blogspot.com/
Dziękuję :)
Usuń