czwartek, 6 lutego 2014

SHORT SWEATER #3 | ASK ME

Tak jak obiecałam - przygotowałam outfit na chłodne dni. Jak widzicie bardzo lubię krótkie bluzki, choć jak narazie moja figura nie pozwala mi na ich noszenie. Cóż, do wiosny jeszcze trochę czasu :). Buty mogą budzić kontrowersje. Są ciężkie, jakby męskie, ale według mnie mają to 'coś'. Jak zwykle nie przesadzałam z ilością biżuterii, wręcz przeciwnie. Delikatny złoty pasek i zegarek sprawiają, że całość jest bardziej kobieca. Nic więcej nie powiem, sami oceńcie :)









sweter - atmosphere (sh)
spodnie - h&m
buty - sh
torebka - sh
pasek - ?
zegarek - gino rossi
pomadka - essence

$ 180


JEŻELI MACIE JAKIEKOLWIEK PYTANIA, ZAPRASZAM http://ask.fm/pepshiofficial

8 komentarzy:

  1. super blog! widzę że zaczynasz blogować POWODZENIA ;*

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje :-) Zapraszam wkrótce na nowy post :-)

    www.japoneczkagirl.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajny Blog :) życzę wytrwałości i dużo sukcesów sukcesów. Zapraszam http://radoksofficial.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. ale must have clothes *.*
    lovely !!!

    http://delavie-paula.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. ciekawy blog :-)

    zapraszam http://czillen.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń