Tak jak obiecałam - przygotowałam outfit na chłodne dni. Jak widzicie bardzo lubię krótkie bluzki, choć jak narazie moja figura nie pozwala mi na ich noszenie. Cóż, do wiosny jeszcze trochę czasu :). Buty mogą budzić kontrowersje. Są ciężkie, jakby męskie, ale według mnie mają to 'coś'. Jak zwykle nie przesadzałam z ilością biżuterii, wręcz przeciwnie. Delikatny złoty pasek i zegarek sprawiają, że całość jest bardziej kobieca. Nic więcej nie powiem, sami oceńcie :)
sweter - atmosphere (sh)
spodnie - h&m
buty - sh
torebka - sh
pasek - ?
zegarek - gino rossi
pomadka - essence
$ 180
JEŻELI MACIE JAKIEKOLWIEK PYTANIA, ZAPRASZAM http://ask.fm/pepshiofficial
super blog! widzę że zaczynasz blogować POWODZENIA ;*
OdpowiedzUsuńDziękuję bardzo:)
UsuńDziękuje :-) Zapraszam wkrótce na nowy post :-)
OdpowiedzUsuńwww.japoneczkagirl.blogspot.com
Fajny Blog :) życzę wytrwałości i dużo sukcesów sukcesów. Zapraszam http://radoksofficial.blogspot.com
OdpowiedzUsuńDzięki wielkie :)
Usuńale must have clothes *.*
OdpowiedzUsuńlovely !!!
http://delavie-paula.blogspot.com
dzięki! :)
Usuńciekawy blog :-)
OdpowiedzUsuńzapraszam http://czillen.blogspot.com/