Ten outfit to jak narazie mój ulubiony. Wreszcie dostałam czerwoną koszulę w kratę, dokładnie taką, jak sobie wyarzyłam! Uwielbiam też te spodnie, wysoki stan ładnie podnosi tyłek, no i jakby tego było mało, są do kostek i mają zipy po bokach nogawek. A najlepsze jest to, że wyniosły mnie całe 2zł!!! Na wyjście wystarczy zarzucić parkę lub ramoneskę i gotowe. Lubicie czapki beanie? Ja tak, fajnie uzupełniają całą stylizację. Zdjęcia jak zwykle nie powalają jakością, wybaczcie. No nic, co sądzicie ?
koszula - sh
spodnie - sh
trampki - converse (sh)
torebka - sh
czapka-sh
dłoń hamesz - sinsay
lip tint - bell
lakier do paznokci - golden rose
$ 72
Ten komplet przyznaję że mi się podoba (chociaż nadal nie lubię rurek ;), jedyne co bym zmieniła to czapkę, pomarańcz to średnio pasuje. Czerwony, czarny - pewnie. Ja takie koszule nosiłam jeszcze zanim były modne i to takie prawdziwe z prawdziwego materiału. Mój tata dostawał takie w pracy co jakiś czas i w różnych kolorkach i też w różnych rozmiarach, te mniejsze dawał mi ;)
OdpowiedzUsuńPozdrowionka
http://dziennikidestiny.blogspot.com/
nadal można takie koszule dostać, są tańsze i o wiele trwale od tych z sieciówek. dzięki za opinię :)
UsuńJA PIERDYLE OLABOGHAHHA nie wiem co napisać, po prostu świetne łupy! zazdroszczę takich secondhandów :)) obserwuję i zapraszam na mojego bloga, dopiero zaczynam: http://marta-roskosz.blogspot.com/ :*
OdpowiedzUsuńdzięki! zajrzę :)
Usuń