Za oknem nadal zimno, a ja przedstawiam kolejny wiosenny outfit. Następny będzie bardziej a propos zimy. Mam wrażenie, że niedługo zostanę Królową Lumpeksów. Bluzka ze zdjęć to bluzka do pępka z przeuroczym wzorem w renifery, jest to jedna z moich ulubionych propozycji na ciepłe dni. Nie chciałam przesadzić, dlatego rajstopom-pończochom powiedziałam 'nie', ale teraz myślę,że fajnie podkręciłyby cały look. Przepraszam za jakość zdjęć, niestety nie stać mnie na nowy sprzęt... Nic więcej nie piszę, sami oceńcie :)
Jak narazie dodaję zdjęcia samych ciuchów. Od jakiegoś czasu pracuję nad sylwetką. Może wraz z cieplejszymi dniami zobaczycie nie tylko słońce przebijające się zza chmur, ale także i mnie :)
bluzka - sh (new look)
szorty - sh
converse - sh
okulary - reserved
zegarek - calvin klein
lakier do paznokci - miss sporty
$ 40 + 100(zegarek)
Fajny zestaw! :)
OdpowiedzUsuńZapraszam :
unnormall.blogspot.com
Dzięki! :)
Usuńciekawy komplecik ;) Lubię bluzki do pępka, ale nie bardzo krótkie spodenki, mam paskudne nogi. Co do chodzenia do lumpeksów nie widzę w tym nic złego. To małolaty z gimbazy które chcą być lepsze wymyślają takie głupoty. Sama osobiście kiedyś ubierałam się w lumpeksach a konkretnie w jednym, ale odkąd go przenieśli jakoś już przestałam. Czasami można znaleźć naprawdę fajne rzeczy. Mam bluzkę z tego lumpeksu ze świetnego materiału i służyła mi dobre 2 lata a taka za 50 zł ze sklepu markowego była do niczego już po pierwszym praniu!
OdpowiedzUsuńdokładnie tak, w dodatku na szmatkach można znaleźć oryginalne ciucy i można mieć pewność, że nie będzie tego miało pół miasta :)
UsuńConversy, ale Ci się trafiło *-*
OdpowiedzUsuńŚwietny outfit, uwielbiam krótkie bluzki i te okulary :)
monomentume.blogspot.com zapraszam :)
Trafiłam ostatnio też na vansy i nike :)
UsuńDziękuję:)
fajny zestaw :) pierscionki z 20zl? ;)
OdpowiedzUsuńdzięki :)
Usuń